BEZPIECZNY EL-PRZEDSZKOLAK

Data dodania: Czwartek 13 Pa¼dziernik 2016

Od 12.09.2016 roku nasze Przedszkole bierze udzia³ w projekcie Bezpieczny El-Przedszkolak w ramach programu Bezpieczny Elbl±g. Przez 6 tygodni bêdziemy bawiæ i uczyæ siê zasad ruchu drogowego,rozmawiaæ o bezpieczeñstwie ¶rodowiska naturalnego czy o ochronie zdrowia. Ka¿dy tydzieñ jest oznaczony kolorem, który odpowiada za dan± jednostkê.Tydzieñ czerwony - Stra¿ Po¿arna tydzieñ moro – wojsko, tydzieñ zielony – nadle¶nictwo, tydzieñ niebieski – policja i stra¿ miejska,tydzieñ bia³y – s³u¿by medyczne, tydzieñ kolorowy – podsumowanie projektu.

Momentem kulminacyjnym bêdzie Olimpiada Bezpiecznego El-Przedszkolaka. Przedszkolaki wraz z reprezentantami s³u¿b mundurowych bêd± rywalizowaæ w konkurencjach sportowych oraz sprawdzaj±cych wiedzê z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeñstwa.