Rozstrzygniêcie konkursu z okazji DNIA DYNI

Data dodania: Wtorek 21 Listopad 2017

Rozstrzygniêcie konkursu z okazji "Dnia Dyni"

W dniu 20.11.2017 r. rozstrzygniêty zosta³ konkurs z okazji "Dnia Dyni", w którym wziê³o udzia³ 7 dzieci wraz z rodzicami.

Wyniki konkursu prezentuj± siê nastêpuj±co:

Równorzêdne pierwsze miejsca:

- Magdalena Olejnik - gr. Pomarañczowa

- Lena Czapiewska- gr. ¯ó³ta

- Natalia Raczkowska- gr. ¯ó³ta

Kolejne miejsca zajêli:

- Antek £ausz- gr. Czerwona

- Nikodem Jankowski - gr. ¯ó³ta

- Ja¶ Bugajski- gr. Pomarañczowa

- Tymon Paw³owski- gr. Pomarañczowa

Wszystkim zwyciêzcom GRATULUJEMY

Zapraszamy do brania udzia³u w kolejnych konkursach.

FOTO Galeria