WARSZTATY ZUO

Data dodania: Wtorek 10 Kwiecień 2018

10 kwietnia odbyły się warsztaty dla chętnych rodziców, podczas których wykonywano jedno z zadań konkursowych XXII edycji konkursu ZUO. Wspólnymi siłami wykonano makietę PSZOK – Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony czas oraz własne pomysły:
Mamie Tymona z gr. Pomarańczowej
Rodzicom Poli ( gr. Czerwona) i Lilki (gr. Zielona)
Rodzicom Marka z gr. Czerwonej
Mamie Michalinki z gr. Niebieskiej